Ze svého multitoolu můžete snadno udělat srdcovou záležitost. Ať už pro sebe, pro své blízké jako exkluzivní dárek, a nebo pro obchodní partnery jako symbol dobrých vztahů. Multitooly Leatherman se vyznačují ideálním prostorem na gravírování, od obyčejných nápisů dle vlastního výběru až po firemní loga.

Rádi vám pomůžeme s výběrem multitoolu pro jakékoliv vaše potřeby. Poradíme, jaké multitooly se nejlépe gravírují, jaké modely je vhodné pořídit jako dar pro životního partnera, ale i pro významného klienta či obchodního spojence. Pomoc s výběrem fontu a vizualizace zdarma je samozřejmostí. Pro tyto případy kontaktujte naše marketingové oddělení . Pro tvorbu finální objednávky vás pak po naší konzultaci odkážeme na naši partnerskou firmu Tadytuto, která gravírování multitoolů zpracuje na jedničku.

 V případě, že budete mít zájem o větší objednávku od deseti kusů, můžete se obracet přímo na nás i s objednávkou, kterou rádi osobně zajistíme. Níže se můžete podívat na některé dosavadní realizace našich spokojených klientů.

 

 

 

 

Realizace

 
 

Umístění gravírovaní:

Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Wiley X, Setolite, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů